Cover Image

Mësoni gjuhën e programimit Python

Stafi i PortaliStudentor.al Stafi i PortaliStudentor.al
15 February, 2019
Përditësuar më: May 20, 2023, 3:46 p.m.

Ne ofrojme kurs python per te gjithe ata persona te cilat deshirojne te behen profesioniste te vertete ne kete gjuhe programimi. Ne ofrojme kurse edhe ne nje shumellojshmeri gjuhes te tjera si, Python, C++, Java, PHP, C.

Informacion rreth kursit te programimit

Gjate viteve te fundit, gjuha Python eshte bere nje nga gjuhet me te kerkuara ne tregun e punes, cdo dite e me shume, burra, gra, e femije shkojne ne qendra te ndryshme kursesh per te mesuar kete gjuhe dhe me pas per te shtuar shancet e tyre te punesimit.

Metodologjia jone, synon qe te beje te mundur mesimin e gjuheve te programimit nga ana juaj duke ndjekur kursin nga shtepia juaj, pa pasur nevoje te vini ne nje qender kursesh fizike.

Mesimi funksionon njesoj sikur te flisni me te afermit tuaj ne Messenger ose WhatsApp, pra me video call. E vetmja gje qe duhet te beni, eshte te lidheni me mesuesin sipas nje aplikacioni qe do t'ju japim ne, e me pas te filloni e te mesoni programim menjehere!

Metodologjia qe ne perdorim

Ne do te krijojme grupe me nga 3-4 persona ne menyre te tille qe ju te mund te keni hapesiren tuaj ne te mesuar dhe te mesoni pa problem, pa u shqetesuar nga nje grup i madh njerezish qe do t'ju japin me pak hapesire per te mesuar.

Ne grupin tone te studimit, te perbere nga 3-4 anetare, vemendja do te jete e kushtuar vetem tek ju te tre-katert e tek askush tjeter jashte atij grupi.

Ky kurs programimi do t'ju pergatis juve per te marre provimet qe ju duhen per te vertetuar njohurite e juaja rreth ketyre gjuheve.

Keni pasiguri per kursin online, ose mendoni qe nuk eshte efektiv? Kontrolloni kete faqe ku thuhet qe sipas statistikave, te mesuarit online i ben studentet te mesojne 5 here me shume materiale se sa do te mesonin nepermjet kurseve tradicionale fytyre-me-fytyre.

Per cdo gje qe ne ofrojme kemi statistikat qe na mbeshtesin! Ju garantojme qe do te jeni tejet te kenaqur nga praktikat tona te mesimdhenies dhe ju sigurojme qe do te arrini rezultate te kenaqeshme te gjuheve te programimit ne pak kohe!

Kemi kurse per Java, C++, Python, etj.


Vizitoni linkun e meposhtem per kursin:

https://plato.al/product/programim-per-fillestaret-behu-programues-tani/

image
Ju nuk keni nje llogari
Regjistrohu ose Hyr