Regjistrohuni Tani

Kyçu

fjalekalim i humbur

Humbët fjalëkalimin? Ju lutemi shkruani adresën tuaj të emailit. Do të merrni një lidhje dhe do të krijoni një fjalëkalim të ri përmes emailit.

Shtoni pyetje

Për të bërë një pyetje, ju duhet të ose të . Regjistrimi është shumë i thjeshtë dhe ju merr vetëm 20 sekonda kohë! Duke u regjistruar ju përfitoni nga shërbimet që ne ofrojmë.

Skema e Vleresimit – Gjuhe e Huaj / Matura 2019

Përditësuar për herë të fundit në 23 Qershor, 2019

Më poshtë keni linkun që ju dërgon tek skemat e vlerësimit për gjuhën Angleze të Maturës Shtetërore 2019.

Skema e Gjuhës Angleze, Varianti A:

https://www.portalistudentor.al/wp-content/uploads/2019/06/English-Varianti-A.pdf

Skema e Gjuhës Angleze, Varianti B:

https://www.portalistudentor.al/wp-content/uploads/2019/06/English-Varianti-B.pdf

 

Skema e Gjuhës Frënge, Varianti A:

https://www.portalistudentor.al/wp-content/uploads/2019/06/French-Varianti-A.pdf

Skema e Gjuhës Frënge, Varianti B:

https://www.portalistudentor.al/wp-content/uploads/2019/06/French-Varianti-B.pdf

 

NA BËNI FOLLOW NË  INSTAGRAM TEK @PORTALISTUDENTOR.AL QË TË INFORMOHENI PËR TË REJAT MË TË FUNDIT, SI NOTAT E PROVIMEVE, SKEMAT E TJERA TË VLERËSIMIT, ETJ.

 

Suksese!

koment ( 1 )

  1. Mesatarja per infermieri te pergjithshme ???

Lini një përgjigje