Regjistrohuni Tani

Kyçu

fjalekalim i humbur

Humbët fjalëkalimin? Ju lutemi shkruani adresën tuaj të emailit. Do të merrni një lidhje dhe do të krijoni një fjalëkalim të ri përmes emailit.

Shtoni pyetje

Për të bërë një pyetje, ju duhet të ose të . Regjistrimi është shumë i thjeshtë dhe ju merr vetëm 20 sekonda kohë! Duke u regjistruar ju përfitoni nga shërbimet që ne ofrojmë.

Te henen ne oren 8 do te shkojme te gjithe ne fakultete

Per te gjithe te interesuarit ,sapo e konfirmova qe te henen te gjith ata qe shkojne viti i pare, ne oren 8 duhet te jene ne fakultete .


koment ( 1 )

  1. Gevio Tabaku

    Faleminderit per infon 🙂

Lini një përgjigje