Regjistrohuni Tani

Kyçu

fjalekalim i humbur

Humbët fjalëkalimin? Ju lutemi shkruani adresën tuaj të emailit. Do të merrni një lidhje dhe do të krijoni një fjalëkalim të ri përmes emailit.

Shtoni pyetje

Për të bërë një pyetje, ju duhet të ose të . Regjistrimi është shumë i thjeshtë dhe ju merr vetëm 20 sekonda kohë! Duke u regjistruar ju përfitoni nga shërbimet që ne ofrojmë.

Stomatologjia e ardhme!!!!

Ashtu sikur mjeket dhe infermieriet po ikin jashte , po stomatologet a kane premisa? Gjermani? Ju lutem sa me shume komente!


koment ( 1 )

  1. Mjeket ikin , por nuk punojne si mjeke . Diploma e shtetit nuk njihet atje , nga ai shtet. Vellai im ka shkuar por eshte kthyer sepse atje beje punen e infermerit , per te njohur si doktorr duhet te japesh provime shtese atje . E njejta dhe per stomatologjine besoj

Lini një përgjigje