Regjistrohuni Tani

Kyçu

fjalekalim i humbur

Humbët fjalëkalimin? Ju lutemi shkruani adresën tuaj të emailit. Do të merrni një lidhje dhe do të krijoni një fjalëkalim të ri përmes emailit.

Shtoni pyetje

Për të bërë një pyetje, ju duhet të ose të . Regjistrimi është shumë i thjeshtë dhe ju merr vetëm 20 sekonda kohë! Duke u regjistruar ju përfitoni nga shërbimet që ne ofrojmë.

Pyetje per gjetjen e universiteteve

Pershendetje, nese llogaritesi nuk eshte 100% i sakte dhe funksionon me shume per te na dhene nje ide, ateher si do i shikojm tamam deget qe kapim, ne cfare menyre?


koment ( 1 )

  1. Student1

    nuk ak ndonje menyre tj

Lini një përgjigje