Regjistrohuni Tani

Kyçu

fjalekalim i humbur

Humbët fjalëkalimin? Ju lutemi shkruani adresën tuaj të emailit. Do të merrni një lidhje dhe do të krijoni një fjalëkalim të ri përmes emailit.

Shtoni pyetje

Për të bërë një pyetje, ju duhet të ose të . Regjistrimi është shumë i thjeshtë dhe ju merr vetëm 20 sekonda kohë! Duke u regjistruar ju përfitoni nga shërbimet që ne ofrojmë.

Piket

Ju lutem me ndihmoni si mund ti numeroj piket per ne universitetin e mjeksise???


Comments ( 7 )

 1. Kerkoje ne internet se eshte pak si shume e gjate per ta shkruar ketu…
  Une e kam edhe me foto po nuk di si mund ta bashkangjis te pergjigja

 2. Jo del edhe e ketij viti se e kam pare un….
  E kam me foto sic te thash por nuk di si ta vendos ketu…. Nuk e di me thuaj ti se si behet dhe ta tregoj une me foto

 3. E kam provuar edhe keshtu si thua ti por nuk ma pranon…

 4. Anonimeee

  Me thuaj cfare notash duhen dhe ti shkruaj ketu 🙏🙏🙏

  • Mesatarja e 3 viteve
   Nota e Fizikes Kimise Biologjise se 3 viteve perfundimtare
   Nota e provimit te anglishtes
   Nota e provimit te gjuhe letersise
   Nota e provimit te matematikes
   Nota e provimit te lendes me zgjedhje
   Me thuaj nese si provim me zgjedhje ke patur Fizik Kimi ose Biologji pasi kane koeficiente ndryshe nga nje lende tjt…
   Shkolla jote e mesme ka qene gjimnaz i pergjithshem apo jo sepse edhe keto kan koef te ndryshem…
   Kaq

Lini një përgjigje