Regjistrohu

Portali Studentor të ndihmon gjatë gjithë rrugëtimit tënd drejt dijes, që prej momentit që fillon gjimnazin, e deri në momenitn që përfundon me sukses universitetin. Të jesh pjesë e Portalit Studentor do të thotë të jesh gjithmonë i informuar për të rejat e fundit rreth arismit dhe rreth gjërave që të interesojnë si dhe të jesh gjithmonë i përgatitur.

Kyçu

Portali Studentor të ndihmon gjatë gjithë rrugëtimit tënd drejt dijes, që prej momentit që fillon gjimnazin, e deri në momenitn që përfundon me sukses universitetin.

Forgot Password

Harruat fjalëkalimin tuaj? Ju lutem vendosni email-in tuaj. Ju do të merni një link ku mund të rivendosni fjalëkalimin tuaj.

Ju duhet të kyçeni për të postuar.

Një Anonim

Mjeksia eshte KOT

Mjeksia eshte nje dege shume kot dhe overrated. Nuk e kuptoj pse behet nje diskutim i madh per kete ketu ne portal. Eshte totalisht dege per te deshtuarit prandaj nuk shoh arsye pse shume veta merziten qe nuk e fituan. Ne nje liste me 50 deget me te mira, mjeksia nuk do te ishte me shume se vendi i 30 prandaj zbrisni me kembe ne toke. Tung

Shpërnda
 1. Kete nuk mund ta themi qe esht kot se esht nje profesion me pergjegjesi .Por ketu ne vendin ton nese nuk je mjek je i deshtuar nderkoh qe ne vende te tjera nuk esht aq e preferuar .Edhe un u merzita qe sme doli mjekesia por jo dhe aq sa per vdekje .

  • 1
 2. Mjeksia eshte nje dege shume e kerkuar ne Shqipri , pasi merr graden Doktor !
  Ajo qe per mendimin tim e ben “kot” eshte fjalia e disave ; nje profesion human , per te tjeret . Kush ben 10 vite shkolle , i dalin trute ne libra , qendron ne sherbimin shendetsor 12h per te tjtr . T vetmet arsye , paga emri lakimi , pra asnje vler.

  • 0
 3. Ok.vertet nje mjek nuk paguhet sa duhet por KOT .
  Hahaha .nese ka nje profesion qe ka kuptim dhe vler ajo qe ben esht mjeksia

  • -1

Lini një përgjigje