Regjistrohuni Tani

Kyçu

fjalekalim i humbur

Humbët fjalëkalimin? Ju lutemi shkruani adresën tuaj të emailit. Do të merrni një lidhje dhe do të krijoni një fjalëkalim të ri përmes emailit.

Shtoni pyetje

Për të bërë një pyetje, ju duhet të ose të . Regjistrimi është shumë i thjeshtë dhe ju merr vetëm 20 sekonda kohë! Duke u regjistruar ju përfitoni nga shërbimet që ne ofrojmë.

Mjekesia e famshme

Mendoni dhe ju qe mjekesine e kane marre shume nxenes qe nuk e meritonin ?


Comments ( 2 )

  1. Ervin20

    po jane sbume qe e kane marre e qe se meritojne .. vetem kontrolloji ID .. cdo shkolle ka ID e vet ku nxenesve ju ndryshojne vetem 3 nr e fundit… po ta shikosh ka shkolla ku jane 20-11-10-8-15 veta per mjekesi .. nuk besoj qe te jene mbledhur aq shume ekselenta pikerisht nr ato shkolla … thjesht nota fiktive dhe hile .. turp

  2. Nuk flasim dot pa i njohur njerezit, mendoj qe kush e meriton dhe ka punuar e ka fituar mjekesine. Normalisht qe nuk perjashtohen rastet qe kane mikun per te marre notat se jetojme ne shqiperi.

Lini një përgjigje