Regjistrohuni Tani

Kyçu

fjalekalim i humbur

Humbët fjalëkalimin? Ju lutemi shkruani adresën tuaj të emailit. Do të merrni një lidhje dhe do të krijoni një fjalëkalim të ri përmes emailit.

Shtoni pyetje

Për të bërë një pyetje, ju duhet të ose të . Regjistrimi është shumë i thjeshtë dhe ju merr vetëm 20 sekonda kohë! Duke u regjistruar ju përfitoni nga shërbimet që ne ofrojmë.

ja vlen me shume ta djeg biologjin per administrimin e biznesit?

?


Comments ( 3 )

  1. anonim

    per mua jo biologjia eshte deg e bukur por nuk te ofron shume vetem nqs me vone mund te japesh mesiherm per biologji do ja vlentee
    ndersa adm biznes duhet te jesh shume i zoti per te kapur nje vend pune sepse dhe konkurenca per te eshte shume e madhe per kete dege
    kjo gjithmone sipas mendimt tim,zgjedhja eshte e jotja
    Suksese!

Lini një përgjigje