Regjistrohu

Portali Studentor të ndihmon gjatë gjithë rrugëtimit tënd drejt dijes, që prej momentit që fillon gjimnazin, e deri në momenitn që përfundon me sukses universitetin. Të jesh pjesë e Portalit Studentor do të thotë të jesh gjithmonë i informuar për të rejat e fundit rreth arismit dhe rreth gjërave që të interesojnë si dhe të jesh gjithmonë i përgatitur.

Kyçu

Portali Studentor të ndihmon gjatë gjithë rrugëtimit tënd drejt dijes, që prej momentit që fillon gjimnazin, e deri në momenitn që përfundon me sukses universitetin.

Forgot Password

Harruat fjalëkalimin tuaj? Ju lutem vendosni email-in tuaj. Ju do të merni një link ku mund të rivendosni fjalëkalimin tuaj.

Ju duhet të kyçeni për të postuar.

Cfare universiteti te aplikoj

Pershendejte ….mesatarja ime e viti te par esht 8.6 …e viti t dyt  dyt esht 8.85 ndersa ne vitin e tret besoj se do jet 9.ca ….lendet qe un mesoj jn kimi e avancuar …biologji e avancuar edhe fizik e avancuar ….per lend me zgjedhje do bej provim biologjin …..por nuk jam e sigurt se cfare univeriteti mund te kap sepse un kam qef mami edhe fizioterapi ….shum faleminderit nese do me ndihmonit me nje pergjigje 😁

Shpërnda
  1. Faleminderit ….po problemi esht qe nuk jam edhe aq e sigurt nese e kap si deg apo jo ….po shpresoj qe edhe ti te kapesh degen qe don 😊

    • 0
  2. Ckemi edhe un jam ne vit te trete dhe ne fakt nuk e di cila eshte e duhura🤔Por besoj dhe te sugjeroj meqe i ke dhe deshire te shkosh ne mami pasi fizioterapia ka probleme sa i perket vendit te punes🙌🤠

    • 0

Lini një përgjigje