Regjistrohuni Tani

Kyçu

fjalekalim i humbur

Humbët fjalëkalimin? Ju lutemi shkruani adresën tuaj të emailit. Do të merrni një lidhje dhe do të krijoni një fjalëkalim të ri përmes emailit.

Shtoni pyetje

Për të bërë një pyetje, ju duhet të ose të . Regjistrimi është shumë i thjeshtë dhe ju merr vetëm 20 sekonda kohë! Duke u regjistruar ju përfitoni nga shërbimet që ne ofrojmë.

144166,4 pike-stomatologji

Me 144166,4 pike mendoni se e kap stomatologjin dhe ne cfaze?


Comments ( 3 )

  1. Anonim

    Mendoj se kap mjekesin me keto pik .Nqs te del mjekesia ke do zgjedhesh nga keto dyja ??

Lini një përgjigje