image Njoftim! dërguar tani

Hej! Duket sikur ti nuk ke një llogari

Regjistrohu më poshtë për të përfituar nga gama e gjërë e shërbimeve që PortaliStudentor.al ofron!
Provimet e Matures Letersi - Matura 20232
Mbështetur nga:
None

Provimet e Matures Letersi - Matura 20232

Postimet e Vjetra
Lexohet për 1 minutë | 0 komente
Dec. 2, 2019, 6:02 p.m.

Provimet e matures ne gjuhe shqipe dhe letersi si edhe provimet e tjera jane provimet me te rendesishme qe ju do te hasni ndonjehere nese deshironi te vazhdoni studimet ne nje universitet Shqiptar.

Per provimin e gjuhes shqipe dhe letersise ne kemi pergatitur nje pakete informuese per cdo gje qe ju duhet te mesoni ne menyre qe te dilni sa me mire kur provimi i gjuhes shqipe dhe letersise per maturen 2023 te vije.

Per te shkuar te paketa informuese qe kemi pergatitur ju lutem shtypni mbi linkun e meposhtem: https://www.portalistudentor.al/gjuhe-shqipe-dhe-letersi-matura-2020/


Komentet

Artikuj të ngjashëm

image
Skemat e Vlerësimit - Provimet me Zgjedhje / Matura 2019
Lexo Tani
image
UAlbania - Shiko renditjen tende
Lexo Tani
image
Matura Shteterore 2022
Lexo Tani
image
Fituesit e Fundit të Raundit të parë (pikët) - Matura Shtetërore
Lexo Tani
Faqja Kryesore
Lajmet e Fundit
Shërbimet
Menu Kryesore