Video?


Pershendetje :). A ka mundesi qe portali studentor te na beje nje video udhezuese ku te na shpjegoje se kur publikohen pergjigjet dhe si funksionon kjo puna e raundeve dhe fazave? Se shume prej nesh jane te paqarte. Do ishte shume mire per te gjithe ne qe kemi paqartesi per sa i perket kesaj. Faleminderit :) Pres pergjigje nga ata qe menaxhojne kete portal.

image
Ju nuk keni nje llogari
Regjistrohu ose Hyr