U albania

U albania


Pershendetje Desha tju pyes se cilen nga kto dege te zgjedh te regjistrohem administrim biznesin finance kontabiliteti apo shkencat juridike ne biznes cila eshte me e mire dhe ka me shume mundesi punesimi ju lutem mund te me ndihmoni

image
Ju nuk keni nje llogari
Regjistrohu ose Hyr