Shperblim ??

Shperblim ??


Ju qe u munduat e punuat per te kapur mjeksine dhe e kapet BRAVO .
Ju qe enderruat te beheshit doktor dhe fale mikut .shkolles.lekut u bete Bravo (jemi ne Shqiperi )
Por ka nga ata si une qe punuan e u munduan. Sakrifikuan shoqerine. Shendetin. ..e ndenjen mbi LibrA dhe nuk e kapet.Ok mund te kene kapur nje dege shume te mire ku do ia dalin mbane ...por nuk eshte ajo dega per te cilen punuan .
Une provimet I bera ne nje palester ku adm nuk hapen as dyer e as dritare ..ishte si vdekje ..
Nen ate vape e stres une ne nje moment harrova sa shume isha munduar ....paniku ishte I pashmangshem. ..isha I pergatitur nga njohurite e dijet. ..por jo per kontrollin e emocioneve ...Kjo me kushtoi shtrenjt .
Por me e Keqja esht se Nese do perseritej une do mesoja dhe 1000 here njesoj ...p.o. aq fort ..por kte here sdo I lijA emocionet tme rrembenin cdo gje

image
Ju nuk keni nje llogari
Regjistrohu ose Hyr