Mjaft enderruam !!!


Kush jeni ju qe e thoni ????
Po ju fituat mjeksine ...ate qe meritonit ....ate per te cilen punuat .BRAVO
POR fakti qe une e ndonje tjeter se fituam sna ben me pak te afte se ju .Mesova po aq fort .
Dhe une skam vdekur o njerez.
JAM GJALLE dhe shendosh e mire.
Po sivjet nuk e fitova mjeksine .por kjo sdo te thote qe une sdo behem kurr doktor e nuk do jem ne ndihme te te semureve .
Njeriu deshton ne jete ...por gjen forcen te ringrihet.
Une e mora qe ne fazen e pare nje nga deget me te mira. Por sdo heq dore nga mjeksia.qofte dhe nese do jem 40 vjec kur ta mbaroj. Kush me njeh e di qe e bej. E sakrifikoj tere jeten per mjeksine.

image
Ju nuk keni nje llogari
Regjistrohu ose Hyr