Financaa


Ju lutem nje pergjigje
A mund ta kap degen e finances ne tirane jam e 1680 dhe ka 303 kuota.Ju lutem me jepni nje pergjigjee.

image
Ju nuk keni nje llogari
Regjistrohu ose Hyr