Cfar te zgjedh???

Cfar te zgjedh???


Pershendetje! Jam shpallur fituese ne: Mjekesi e Pergjithshme, Infermieri i Pergjithshme, Finance, Administrim biznes, Gazetari, Inxhinieri Ndertimi dhe Arkitekture profili arkitekt. Cila nga keto dege ja vlen me shume??? Sidomos per treg pune ne Shqiperi dhe page te mire....
Une personalisht adhuroj mjekesine por do te doja nje opinion nga ju....
Faleminderit dhe suksese te gjitheve!!!

image
Ju nuk keni nje llogari
Regjistrohu ose Hyr