Regjistrohuni Tani

Kyçu

fjalekalim i humbur

Humbët fjalëkalimin? Ju lutemi shkruani adresën tuaj të emailit. Do të merrni një lidhje dhe do të krijoni një fjalëkalim të ri përmes emailit.

Shtoni pyetje

Për të bërë një pyetje, ju duhet të ose të . Regjistrimi është shumë i thjeshtë dhe ju merr vetëm 20 sekonda kohë! Duke u regjistruar ju përfitoni nga shërbimet që ne ofrojmë.

Llogarisni pikët për universitet | Llogarisni pikët e Maturës 2021

Përditësuar për herë të fundit në 9 Dhjetor, 2020

Llogarit piket per ne universitet duke perdorur llogaritesit tane!

Pasi të keni përfunduar Maturën Shtetërore 2021, hapi tjetër që duhet të ndiqni është të llogarisni pikët që ju keni në total, nga tre vitet e gjimnazit si edhe nga notat e provimeve të Maturës. Në këtë faqe ju mund të llogarisni pikët për universitet.

Portali Studentor ju bën të mundur të llogarisni pikët tuaja duke vendosur në llogaritësin që ne do t’ju vëmë në dispozicion notat tuaja përkatëse për çdo lëndë.


Llogaritesit e pikeve:

Universiteti i Mjekesise – Llogarit piket, kriteret e pranimit

Universiteti i Tiranës – Llogarit piket, kriteret e pranimit

Universiteti Politeknik i Tiranes – Llogarit piket, kriteret e pranimit

Sa e vleresoni kete sherbim?

Shtyp siper yjeve per te votuar

Vleresimi mesatar 4 / 5. Numri i votave: 239

Nuk ka ende asnje vleresim!

Na vjen keq që kjo faqe nuk ishte e dobishme për ju.

Na thuaj si të përmirësohemi!

Na shkruaj më poshtë si mund ta përmirësojmë këtë faqe?

BEJ NJE PYETJE