Regjistrohuni Tani

Kyçu

fjalekalim i humbur

Humbët fjalëkalimin? Ju lutemi shkruani adresën tuaj të emailit. Do të merrni një lidhje dhe do të krijoni një fjalëkalim të ri përmes emailit.

Shtoni pyetje

Për të bërë një pyetje, ju duhet të ose të . Regjistrimi është shumë i thjeshtë dhe ju merr vetëm 20 sekonda kohë! Duke u regjistruar ju përfitoni nga shërbimet që ne ofrojmë.

Si te hedhim deget per universitet – Plotesimi i Formularit A2

Përditësuar për herë të fundit në 29 Korrik, 2020

Nga datat 29 Korrik e deri me 3 Gusht, ju do te keni mundesine qe te hedhni 10 deget tuaja per ne universitet. Aplikimi behet ne faqen ualbania.al.

Ndiqni videon e meposhtme per te kuptuar si funksionon aplikimi:

 

Aplikimi kryhet ne https://aplikimi.ualbania.al/login. Ju deshirojme suksese!

Sa e vleresoni kete sherbim?

Shtyp siper yjeve per te votuar

Vleresimi mesatar / 5. Numri i votave:

Nuk ka ende asnje vleresim!

Na vjen keq që kjo faqe nuk ishte e dobishme për ju.

Na thuaj si të përmirësohemi!

Na shkruaj më poshtë si mund ta përmirësojmë këtë faqe?

Lini një përgjigje

BEJ NJE PYETJE