Une dua te studioj per gjuhe angleze

Une dua te studioj per gjuhe angleze


Kriteret per gjuhen angleze jane 60% VKM dhe 40% nje konkurs per njohuri.Kush e di ku dhe kur behet?

image
Ju nuk keni nje llogari
Regjistrohu ose Hyr