Ta djeg???


Per nje nxenes icili eshte tek 5 te paret e infermieris qe jan rregjistruar momentalisht diku te140252 pik.A ja vlen ta djeg si deg dhe te konkuroj raundin e dyt per drejtsi sepse nuk e kam idene e llogaritjes se pikeve por me keto te dhena a e kap 100% te sigurt vkm diku te 9.2
Ju lutem me jepni nje zgjidhjeee si te veprojjj????

image
Ju nuk keni nje llogari
Regjistrohu ose Hyr