REGJISTRIMI RAUNDIN E TRETE


Pershendetje, une kam nevoje te vendos 10 dege ne portal per raundin e trete,por dua ta bej vete.A ka mundesi qe une ta bej vete apo mund ta bej gabim nqs e bej vete dhe nese ndokush di si mund ti fus 10 deget ju lutem me shkruani hapat qe duhet te ndejk,ju lutem qe te jene te sakte pasi varet e gjithe shkolla ime ne to.

image
Ju nuk keni nje llogari
Regjistrohu ose Hyr