raundi i dyte


si funksionon dhe cfare procedurash duhet te ndjrkim per raundin e dyte do te hedhim perseri 10 dege apo me pak?
ju lutem nje pergjigje

image
Ju nuk keni nje llogari
Regjistrohu ose Hyr