Profesioni i ardhshem

Profesioni i ardhshem


Pershendetje
Jam shume e pavendosur dhe sdi per cfare ta vazhdoj shkollen e larte
Gjithmone jam mes mendimit tim dhe te familjes
Une preferoj lendet shoqerore megjithese kam mesatare 10
Ndersa prinderit meqe njeri nga te dy eshte mjek kane deshire qe edhe une te shkoj per mjekesi.Sme pelqen fare!Une kisha deshire mes psikologjise dhe gjuhe-letersise por me thone qe te dy jane profesione koti sepse ska treg pune
Me jepni nje mendim
A ja vlen psikologjia?

image
Ju nuk keni nje llogari
Regjistrohu ose Hyr