Pershendetje dua te bej nj njoftim.une jam ish maturante dhe si mund te vazhdojne proceduart pr rregj dh aplikm pr universitet?


Pershendetje.kush mund te me ndihmoni jam ish maturante dhe doja te pyesja si vajrojne procedurat pr plotesim formulari te ketij viti

image
Ju nuk keni nje llogari
Regjistrohu ose Hyr