Nje ndime sa me paree

Nje ndime sa me paree


Ju lutem nje pergjigje
Jam e 1445 tek dega financ ne tiran dhe jane 237 kuota.A mund ta kap une ket dege dhe ne cilen faze?Pasi me ka dal nje dege tjeter nuk e di a ta djeg dhe te pres financen apo te rregjistohem ne te?

image
Ju nuk keni nje llogari
Regjistrohu ose Hyr