Nje mendim

Nje mendim


Pershendetje jam e rradhitur 392 ne degen teknik laboratori si mendoni a kam mundesi ta kap ne fazat pasardhese dhe ne cilat eshte e mundur?

image
Ju nuk keni nje llogari
Regjistrohu ose Hyr