MESATARE MSH, JO VKM

MESATARE MSH, JO VKM


Pse po thoni qe ajo zonja qe doli ne lajme po fliste per VKM kur ajo e tha fare qarte qe behej fjale gjate gjithe kohes per provimet e matures, rrjedhimisht mesataren MSH dhe jo VKM? Vetem se nuk na pelqen nje FAKT nuk do te thote se duhet ta mohojme!! JU LUTEM, mos perhapni Fake news se lajmi qe aq i qarte sa nuk kishte nevoje per interpretim. Gjate gjithe kohes u fol per provimet e matures.

image
Ju nuk keni nje llogari
Regjistrohu ose Hyr