Lista e fituesve


Po shikoja listat e fituesve ne financ ekonomi dhe inxhinieri ekonomike si ka mundesi qe piket mak kane qene me 900 e ca me duken pak pik apo varet nga formula ??

image
Ju nuk keni nje llogari
Regjistrohu ose Hyr