Librat mjekesi e pergjithshme viti 1


Pershendetje,Jam studente e vitit te pare dega mjekesi e pergjithshme dhe kerkoj te blej libra nga vitet e dyta normalisht me gjysme cmimi.A eshte ndonjeri ketu qe mund te mi ofroje..nese po ju lumtem te komentoni

Shtepia Shërbimet Lajmet