LEXO PARA SE TE POSTOSH!

LEXO PARA SE TE POSTOSH!


Pershendetje te gjitheve,

Duke qene se komuniteti yne ka qene shume aktiv gjate koheve te fundit, do t'ju lutesha shume qe tek titulli i postimeve tuaja te shpjegonit me pak fjale se cfare po postoni dhe jo thjesht fjale.

Nese po pyesni a e kapni dot financen ne vendin e 500 per shembull, shkruajeni titullin ne kete menyre: "A mund ta kap financen ne kete renditje", dhe jo ne kete menyre: " Financa".

Ju lutem respektojini keto rregulla.

Faleminderit.

image
Ju nuk keni nje llogari
Regjistrohu ose Hyr