KONFIRMIMI I PAGESES


Pershendetje,une jam nje maturant nga Pogradeci.Pasi dergova kodin e aplikuesit ne shkolle ne date 16 u lajmerova nga mbikeqyresi i shkolles sime se e kishte te pamundur te logohej tek adresa e tij, duke e bere te pamundur konfirmimin.A ka ndodhur me dike tjeter kjo dhe si mund ta zgjidhim?

image
Ju nuk keni nje llogari
Regjistrohu ose Hyr