Infermieri


Pershendetje! Kam deshire te hedh neser dege mjekesie si  infermieri apo teknik laboratori. Kam vkm 9.06 dhe mesatare 9.19 por ne mature kam bere lende te profilit shoqeror dhe jam e sigurt qe skap gje