Gazetariaaa

Gazetariaaa


Ju lutem sa me shume pergjigjee
A mund ta kap degen e gazetarise duke qene ne vendin e 839 dhe kam 868 pike?

image
Ju nuk keni nje llogari
Regjistrohu ose Hyr