Fakulteti Juridik


Pershendetje miq,desha tju pyes a kapet juridiku ne tirane me mesatare 7.5,dhe me nota provimi:psikologji 9,anglisht 9,gjuhe dhe letersi 7 dhe matematika e "preferuara" 6.Ju lutem me thoni dicka