Cfare eshte inxhinieria ekonomike?


A mund te ma shpjegoj dikush cfare eshte inxhinieria ekonomike dhe a ka treg pune ne shqiperi?

image
Ju nuk keni nje llogari
Regjistrohu ose Hyr