Aplikimi

Aplikimi


A kan dal akoma fituesit e degeve ne portalin u albania?dhe ku duhet te shikojm ne u albane nese jemi fitues(me ndihmoni shum nese me tregon sepse sjam shum i informuar flm nese prgj)

image
Ju nuk keni nje llogari
Regjistrohu ose Hyr