A keni frike nga Koronavirusi?


Pershendetje,

Duke ditur se jemi ne nje situate shume te veshtire nga perhapja masive e Koronavirusit sidomos ne Europe, desha t'ju pyesja nese ju tremb ky virus?

cfare masash po merrni per parandalimin e tij dhe si po e shtyni diten te mbyllur ne shtepi?

Uroj qe te jeni te gjithe mire!

Shtepia Shërbimet Lajmet