A jeni te kenaqur me noten tuaj ne gjuhe te huaj? Diskutim

A jeni te kenaqur me noten tuaj ne gjuhe te huaj? Diskutim


Pershendetje,

Le te bejme nje diskutim se sa te kenaqur jeni me noten qe keni marre ne provimin e gjuhes se huaj.
Cfare pritshmerish patet dhe a dolet sipas pritshmerive?

Diskutoni me poshte :)

image
Ju nuk keni nje llogari
Regjistrohu ose Hyr