A do ta paguajme perseri tarifen 2000 leke nqs. aplikojme ne raundin e dyte apo jo?


Nqs. nuk rregjistrohem ne asnje dege ne raundin e pare dhe pres raundin e dyte, a duhet te paguaj perseri 2000 leke per te aplikuar ne raundin e dyte?

image
Ju nuk keni nje llogari
Regjistrohu ose Hyr