????


Pershendetje. Jam mes stomatologjise dhe administrim biznesi.Sipas jush cila ka me shume pune. Se po te mbarosh stomatologji,qe te hapesh klinike duhet te kesh shume leke vete

image
Ju nuk keni nje llogari
Regjistrohu ose Hyr