Keni shanse per mjeksin


Maturant mos u stresoni nese nuk mund ta fitoni kte vit mjeksin sepse keni prap shanse per ta fituar pas nje viti.
Kjo sepse kush zgjedh farmaci nese del me mesatare afer 9 e larte( pasi te mbaroj vitin e 1) ka mundesi te transferohet te mjeksia.
Prandaj duhet vetem te punoni shume kte vit, te arrini kte mesatare dhe do e permbushni qellimin tuaj.
Suksese te gjitheve!

image
Ju nuk keni nje llogari
Regjistrohu ose Hyr