Infermieria

Infermieria


Pershendetje, ju lutem a mund te me ndihmoni se a mund ta kap degen e infermierise me mesatare t tre viteve 8.5 notat e provimeve anglisht 9.93 .. Gjuhe letersi 6.08...mat 9.70 dhe biologji 9.5
Ju lutem dua ndihmen tuaj

image
Ju nuk keni nje llogari
Regjistrohu ose Hyr