Regjistrohuni Tani

Kyçu

fjalekalim i humbur

Humbët fjalëkalimin? Ju lutemi shkruani adresën tuaj të emailit. Do të merrni një lidhje dhe do të krijoni një fjalëkalim të ri përmes emailit.

Shtoni pyetje

Për të bërë një pyetje, ju duhet të ose të . Regjistrimi është shumë i thjeshtë dhe ju merr vetëm 20 sekonda kohë! Duke u regjistruar ju përfitoni nga shërbimet që ne ofrojmë.

Kontrollo Notat e Provimeve

Merr noten

ID e maturantit është e afishuar te shkolla juaj. Zakonisht afishohet te dritaret e shkollës. Aty gjendet emri dhe mbiemri juaj si edhe një kod 12 shifror që shërben për të kontrolluar notën që ju keni në provim.


Përditësuar për herë të fundit në 5 Prill, 2021

NOTAT E SESIONIT TE VJESHTES:

  • Notat e sesionit te vjeshtes – Gjuhe shqipe dhe letersi
  • Notat e sesionit te vjeshtes – Matematike
  • Notat e sesionit te vjeshtes – Gjuhe e huaj
  • Notat e sesionit te vjeshtes – Lende me zgjedhje
Emri i ProvimitStatusiData e daljes
Gjuhë e huajNotat nuk kanë dalëNuk dihet
Gjuhë Shqipe & LetërsiNotat nuk kanë dalëNuk dihet
MatematikëNotat nuk kanë dalëNuk dihet
Me zgjedhjeNotat nuk kanë dalëNuk dihet

Në këtë faqe ju do të keni mundësinë të kontrolloni notat që keni marrë në provimet e Maturës Shtetëtrore 2021.

Procesi i kontrollit të notave është shumë i thjeshtë. Shkruani ID e maturantit në kutizën e mëposhtme dhe më pas shtypni butonin NOTA.

Pasi keni shënuar ID e maturantit dhe keni shtypur butonin NOTA, sistemi do t’ju afishojë notën tuaj për provimin e selektuar.

Sa e vleresoni kete sherbim?

Shtyp siper yjeve per te votuar

Vleresimi mesatar 4.3 / 5. Numri i votave: 254

Nuk ka ende asnje vleresim!

Na vjen keq që kjo faqe nuk ishte e dobishme për ju.

Na thuaj si të përmirësohemi!

Na shkruaj më poshtë si mund ta përmirësojmë këtë faqe?

BEJ NJE PYETJE