Mësime

Kurs Gjermanisht Online

Ne ofrojme kurs gjermanisht online per te gjithe grupmoshat te cilat duan qe te mesojne gjuhen Gjermane shpejt dhe mire! Ju mund t’i ndiqni kurset tona direkt e nga shtepia, duke punuar me ne nga smartphone / laptopi juaj dhe duke mbajtur nje komunikim konstant me mesuesit tane.

Informacion rreth gjuhes Gjermane

Gjate viteve te fundit, gjuha Gjermane eshte bere nje nga gjuhet me te kerkuara ne tregun e punes, cdo dite e me shume, burra, gra, e femije shkojne ne qendra te ndryshme kursesh per te mesuar gjuhen gjermane dhe me pasKurs Gjermanisht Online per te shtuar shancet e tyre te punesimit ne Gjermani.

Arsyeja perse keta persona, ku shumicen e rasteve jane te rinje, shkojne ne Gjermani, eshte pikerisht per shkak te rrogave te mira qe ky shtet ofron kur vjen puna per emigrantet Shqiptar.

Metodologjia jone, synon qe te beje te mundur mesimin e gjuhes Gjermane nga ana juaj duke ndjekur kursin nga shtepia juaj, pa pasur nevoje te vini ne nje qender kursesh fizike.

Mesimi funksionon njesoj sikur te flisni me te afermit tuaj ne Messenger ose WhatsApp, pra me video call. E vetmja gje qe duhet te beni, eshte te lidheni me mesuesin sipas nje aplikacioni qe do t’ju japim ne, e me pas te filloni e te mesoni Gjermanisht menjehere!

Metodologjia qe ne perdorim

Ne do te krijojme grupe me nga 3 persona ne menyre te tille qe ju te mund te keni hapesiren tuaj ne te mesuar dhe te mesoni pa problem, pa u shqetesuar nga nje grup i madh njerezish qe do t’ju japin me pak hapesire per te mesuar.

Ne grupin tone te studimit, te perbere nga 3 anetare, vemendja do te jete e kushtuar vetem tek ju te tre e tek askush tjeter jashte atij grupi.

Por cfare cmimi duhet te paguani ju per t’u bere pjese e grupeve mesimore? Cmimet fillojne nga 449 Leke per ore, ku ky kurs gjermanisht do t’ju pergatis juve per te marre provimet e kerkuara nga shteti Gjerman per punesim.

Keni pasiguri per kursin online, ose mendoni qe nuk eshte efektiv? Kontrolloni kete faqe ku thuhet qe sipas statistikave, te mesuarit online i ben studentet te mesojne 5 here me shume materiale se sa do te mesonin nepermjet kurseve tradicionale fytyre-me-fytyre.

Per cdo gje qe ne ofrojme kemi statistikat qe na mbeshtesin! Ju garantojme qe do te jeni tejet te kenaqur nga praktikat tona te mesimdhenies dhe ju sigurojme qe do te arrini rezultate te kenaqeshme te gjuhes Gjermane ne pak kohe!

KONTAKTONI ME NE NE WHATSAPP NE NUMRIN: +355674825563