image Njoftim! dërguar tani

Hej! Duket sikur ti nuk ke një llogari

Regjistrohu më poshtë për të përfituar nga gama e gjërë e shërbimeve që PortaliStudentor.al ofron!
Shtepi me qera per studente ne Tirane
None

Shtepi me qera per studente ne Tirane

Lajme
Lexohet për 1 minutë | 0 komente
July 28, 2022, 12:45 p.m.

Shtepi me qera per studente tirane eshte sherbimi yne qe ju mundeson te gjeni nje shtepi me qera me kosto sa me te ulta te jete e mundur. Ne e ofrojme kete sherbim per te mbeshtetur te gjithe studentet qe studiojne aktualisht ne Tirane ose qe planifikojne te vijne ne Tirane.

Te gjesh nje shtepi me qera eshte shume e veshtire por ne do ua lehtesojme ne maksimum kete procedure, duke ju ofruar nje zgjidhje konkrete dhe duke iu pershtatur te gjitha nevojave tuaja per te gjetur shtepi me qera per studente.

Ne vijim ne do te publikojme nje link ku ju mund te hyni dhe te aksesoni sherbimin tone per gjetjen e shtepive me qera ne kohe rekord dhe pa shpenzuar shume. Ne ju garantojme cilesine me te larte ne gjetjen e nje shtepi me qera per studente tirane.

Komentet

avatar
Estri Semanaj - Niveli 1  
Para 2 muajsh | S'ka bio
Ok
Kthe Pergjigje
avatar
Gango - Niveli 1  
Para 2 muajsh | S'ka bio
Po kerkoj shtepi me qera ne tiran
Kthe Pergjigje
avatar
Nela02 - Niveli 1  
Para 1 muaji | Never give up
okey
Kthe Pergjigje
avatar
Mira.G - Niveli 1  
Para 1 muaji | M.G
Perahendetje! Kam bere nje kerkese ketu tek ju per nje shtepi me qera bashke me shoket e mi ne Tirane duke plotesuar nje formular te hartuar nga ju , por ende nuk kam ndonje pergjigje. Jam ne pritje te pergjigjes tuaj, me shpresen se kerkesa ime do plotesohet. Ju faleminderit!
Kthe Pergjigje
avatar
Kejss - Niveli 1  
Para 26 ditësh | ♍️
Pershendetje! Jam e interesuar per shtepi me qera ne Tirane ne zonat 7 xhuxhat, rruga e dibres, ministria e drejtesise, tregu elektrik 1+1 me cmim te arsyeshem. Ju falenderoj!
Kthe Pergjigje

Artikuj të ngjashëm

image
Shtepi me qera per studente ne Tirane
Lexo Tani
image
Skemat e vlerësimit të provimit të gjuhë-letërsisë vonohen si kurrë më parë
Lexo Tani
Faqja Kryesore
Lajmet
Suporti
Shërbimet
Menu Kryesore