Apartament ultra modern me qera ditore ne Tirane
apartament-me-qera-ditore-2-1-ne-qender-1641987890_large.jpeg apartament-me-qera-ditore-2-1-ne-qender-te-96038583_large.jpeg

Tirane, Qender, Sheshi Skenderbej

Qiraja: 12000 Lekë në muaj


Sipërfaqja: 60 m2


Dhoma: 2


Tualet: 1


Nr. Kontakti: 0684983948


Përshkrimi:

Apartament ultra modern ne qender te Tiranes - 2+1

I pozicionuar ne qender te Tiranes, me nje pamje te mrekullueshme nga lulishtja dhe Hotel Plaza, ofrojme per ju Apartament Ultra Modern 2+1 me te gjitha komoditetet per te akomoduar 6 persona. Vaska me Hidromasazhe eshte ajo qe e ben te vecant kete apartament.
Ideale per festat mes miqsh, per nje qendrim te shkurter ne Tirane apo edhe per disa caste romantike. Cdo atraksion qe ofron Tirana, mund te arrihet ne kembe nga apartamenti.
Gjithashtu ofron edhe mundesi parkimi ne zone.

Oferta ne baze te nr te personave:

Per 2 veta - 4500 leke
Per 4 veta - 5500 leke
Per 6 veta - 6000 leke

Kontakt +355693588271 mund te kontakt dhe me whatsapp viber telegram.


Qiraja: 12000 Lekë në muaj


Sipërfaqja: 60 m2


Dhoma: 2


Tualet: 1


Nr. Kontakti: 0684983948