Regjistrohuni Tani

Kyçu

fjalekalim i humbur

Humbët fjalëkalimin? Ju lutemi shkruani adresën tuaj të emailit. Do të merrni një lidhje dhe do të krijoni një fjalëkalim të ri përmes emailit.

Shtoni pyetje

Për të bërë një pyetje, ju duhet të ose të . Regjistrimi është shumë i thjeshtë dhe ju merr vetëm 20 sekonda kohë! Duke u regjistruar ju përfitoni nga shërbimet që ne ofrojmë.

Te gjej dike qe studion te fakulteti i drejtesise

Sa persona jeni momentalisht?
1
Sa persona po kërkoni?
1
Sa dhoma ka shtëpia?
3
Sa persona do jetojnë në të njëjtën dhomë?
2
Ne cilin qytet ndodhet shtëpia?
Durres
Zona / lagjja ku ndodhet shtëpia
Zona e plazhit
A janë afër stacionet e transportit publik (urbanët)?
Po
WhatsApp (dërgoni mesazh)
0696444827

Lini një përgjigje