Regjistrohuni Tani

Kyçu

fjalekalim i humbur

Humbët fjalëkalimin? Ju lutemi shkruani adresën tuaj të emailit. Do të merrni një lidhje dhe do të krijoni një fjalëkalim të ri përmes emailit.

Shtoni pyetje

Për të bërë një pyetje, ju duhet të ose të . Regjistrimi është shumë i thjeshtë dhe ju merr vetëm 20 sekonda kohë! Duke u regjistruar ju përfitoni nga shërbimet që ne ofrojmë.

Kerkoj i person per te ndare shtepine

Sa persona jeni momentalisht?
1
Sa persona po kërkoni?
1
Sa dhoma ka shtëpia?
1
Sa persona do jetojnë në të njëjtën dhomë?
2
Po kërkoj për
Vajza
Ne cilin qytet ndodhet shtëpia?
Tirane
Zona / lagjja ku ndodhet shtëpia
Prane bllokut
A janë afër stacionet e transportit publik (urbanët)?
Nuk e di
WhatsApp (dërgoni mesazh)
0677105541

Lini një përgjigje